11 Görüntülenme
Aquaman 2018
N/A IMDB Puanı

Aquaman 2018

(Aquaman)
  • Yapım Yılı
Kategori
Yönetmen
Senaryo Will Beall (screenplay), Geoff Johns (story), Paul Norris (character), James Wan (story), Mort Weisinger (character)
Aquaman 2018
Kazıbilim çalışmalarına başlayan genç bir ekip ve içerisi ürpertici bir gemi filmimizin ana olaylarıdır. Bu ekipte bulunan genç bir bayan bir gün evinde tek başına dehşet film izler ve uyuduğunda rüyasında kabuslar görmeye başlar. Filmde kadının gördüğü kabuslardan yola çıkarak genç ekibin gemiyle karşılaşmasıyla başlar. Aquaman izleyicisiyle 27 haziran 2018 tarihinde buluşmaya hazırlanıyor. genel olarak çekilen dehşet filmlerinde yer alan cin vs. tarzı konulardan ziyade psikolojik ve gerilimi daha yüzyıl basan bir film çeken takım beyazperde de zirve göstermeye hazırlanıyor.Film Kadrosu
Başrolü bir süredir ekranlardan uzakta kalan Merve sevi ye emanet edilip yardımcı oyuncu olarak kadrosunda Fırat çöloğlu, Cenk torun, Balamir Emren ve Belirli Gümüşkayayı barındırmakta olan Aquaman 2018 filmleri kategorisinde yer alan bir yerli yapım olarak beyaz perdede yükseklik gösterecektir. Filmin yönetmen koltuğunu Oya köksal ve Vedar Dikmetaş paylaşırken, senaristliğini Alper kıvılcım, yapımcılığını ise Tarık Karakulak ve Serdar çelik üstlenmektedir.